Kasa fiskalna NOVITUS SENTO E

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 1 390,00 zł 1390.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 1 130,08 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Novitus
Kod produktu: 0406-7025C

Opis

Poniżej znajduje się opis kasy fiskalnej. Najpierw jednak pragniemy napisać o tym w jaki sposób działamy i co jest ZAWARTE W CENIE KASY która jest podana powyżej.

1. Doradztwo z zakresu dopasowania sprzętu do wymagań biznesu ZAWARTE W CENIE KASY
2. Programowanie kasy ZAWARTE W CENIE KASY

3. Fiskalizacja ZAWARTE W CENIE KASY
4. Uzupełnienie dokumentów do US ZAWARTE W CENIE KASY

5. Dodatkowy papier do kasy na start ZAWARTE W CENIE KASY
6. Szkolenie z obsługi ZAWARTE W CENIE KASY
7. Dojazd i instalacja na miejscu używania kasy na terenie Krakowa (okolice po potwierdzeniu telefonicznym) ZAWARTE W CENIE KASY
8. Pomoc przy ubieganiu się o zwrot z US 90% wartości kasy netto nie więcej niż 700 zł za pierwszą kasę fiskalną ZAWARTE W CENIE KASY
9. UWAGA!!! Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym można - ZA DARMO - umówić prezentację dostępnych kas fiskalnych na miejscu u klienta na terenie Krakowa i w okolicach. 

KONTAKT: 12 635 14 00 lub 12 635 14 14 lub mail: sklep@asken.pl

 

 

Kasa SENTO E jest przeznaczona dla punktów handlowo-usługowych małej i średniej wielkości. Ergonomiczna obudowa i możliwość rejestracji operacji fiskalnych na karcie SD pozwala na umieszczenie jej na niewielkiej powierzchni sprzedażowej nie rezygnując z komfortu obsługi.

Technologie zastosowane w SENTO E są odzwierciedleniem funkcjonalności dużych kas systemowych. Baza towarowa mieści 7000 pozycji, które mogą mieścić 40 znakowe precyzyjne opisy, a dzięki złączom RS-232 i USB kasa bezproblemowo współpracuje z urządzeniami peryferyjnymi, co pozwala usystematyzować sprzedaż sklepową. W zależności od potrzeby do SENTO E można podłączyć czytnik kodów kreskowych, wagę elektroniczną, terminal płatniczy, pin-pad, modem, drukarkę zamówień, klawiaturę USB,  system monitoringu oraz szufladę. 

Komunikacja z komputerem  w trybie on-line odbywa się jak w dużych kasach systemowych. Kasa SENTO E  posiada bufor on-line paragonów zdolny do pomieszczenia 20 000 pozycji. Nazwy zaprogramowanych towarów mogą mieć do 40 znaków, a baza PLU pomieści 16 tysięcy artykułów. Na paragonie można zdefiniować  opis  każdego sprzedanego artykułu. Urządzenie umożliwia tzw. sprzedaż łączoną czyli   zestawianie  towarów w tandemy z opakowaniami lub w komplety z innymi towarami.

Cechy urządzenia
- Sterowniki USB kasy fiskalnej SENTO E przeszły proces certyfikacji Windows®, dzięki czemu system po wykryciu urządzenia pobiera je ze strony producenta i instaluje automatycznie. 
Wysokiej jakości mechanizm drukujący typu „wrzuć i pracuj” firmy Fujitsu drukuje szybko i, co najistotniejsze, zapewnia łatwą wymianę papieru – w urządzeniu operację tę można przeprowadzić w kilka sekund jedną ręką. 
- Możliwość użycia 60-cio metrowej rolki papieru, pozwala na nieprzerwaną, dłuższą pracę urządzenia. 
- Klawiatura, posiada 14 dodatkowych funkcyjnych klawiszy, które zaprogramowane w dwóch poziomach pozwalają na używanie tzw. „towarów szybkiej sprzedaży” lub zaprogramowanie często używanych funkcji, do których, w trybie normalnym, użytkownik ma dostęp z poziomu menu kasy (np.: programowanie, raporty, wydruki – w tym wydruki z elektronicznej kopii). 
- SENTO E jest małą, zgrabną kasą o nowoczesnym wyglądzie. Elementy wyposażenia takie jak klawiatury czy wyświetlacze są ergonomicznie rozmieszczone, dzięki czemu nawet wielogodzinna praca będzie przyjemna i wygodna. 
- Wyjątkową czytelność danych o transakcji oraz komunikatów dla obsługi zapewniają dwa niebieskie wyświetlacze LCD.. Wyświetlacze pracują w dwóch trybach pracy: 4 linie (mniejsza czcionka , większe zagęszczenie) lub 2 linie (duża czcionka). 
- Kasa umożliwia oprócz nazwy i adresu dodanie w nagłówku każdego paragonu również loga graficznego swojej firmy . Grafikę można również zaprogramować w stopce paragonu 
- Zastosowana w kasie SENTO E elektroniczna kopia paragonu jest bardzo zaawansowana technologicznie, jednocześnie będąc bezpieczną i wygodną w codziennej eksploatacji spośród dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie. 
- Zmontowany u spodu kasy czytnik karty SD, na którym rejestrowane są kopie wydruków, zapewnia łatwy dostęp użytkownika do karty SD. Można wybiórczo lub w całości drukować dane z karty. Można też przeglądać i analizować dane na standardowym komputerze.
- Kasa umożliwia ustalanie waluty głównej, w której prowadzona jest sprzedaż z możliwością jej zmiany z wyprzedzeniem na inną (zmiana waluty) oraz informacyjnego przeliczenia wartości paragonu z waluty głównej na dowolną walutę, pod paragonem fiskalnym – wraz z przelicznikiem i wydaną resztą.
- Kasa SENTO E umożliwia zarejestrowanie na paragonie NIPu nabywcy
- Kasa fiskalna posiada innowacyjny sposób współpracy z terminalami płatniczymi. Urządzenie przesyła do terminala informację o wartości do zapłaty za zrealizowaną transakcję. 
- Urządzenie daje możliwość drukowanie wielu przygotowanych przez użytkownika wydruków niefiskalnych (np. potwierdzenia transakcji, bilety wstępu, bilety do myjni, doładowania, wydania bonu, sprzedaż telekodu wydanie nagrody, zapłata rachunku, wymiana środków płatniczych). Druki mogą być automatycznie generowane pod paragonem, przypisane do paragonu, lub oddzielnie.
- Kasę można tak skonfigurować aby kontrolowała sprzedaż akcyzową alkoholu i papierosów. 
- Kasa na karcie SD możne zapisywać kopię bezpieczeństwa konfiguracji oraz bazy towarowej
- Kasa fiskalna SENTO E posiada funkcję obsługi wypożyczalni, parkingów, usług BUS (m.in. wystawianie biletów na zaprogramowanych trasach).
- Kasa umożliwia zapisanie potwierdzenia z wykonania ustawowego przeglądu serwisowego do pamięci fiskalnej a później wydrukowanie raportu z wszystkich zarejestrowanych przeglądów ustawowych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl